Detské letné tábory 2018

Rozmýšľate ako by ste spestrili svojim deťom tohtoročné letné prázdniny a stále neviete ako? Inšpirujte sa s nami a doprajte im nezabudnuteľné zážitky z konského sedla spojené s množstvom zaujímavých aktivít, súťaží a výletov.

Ešte stále máme voľné miesta - informujte sa na tel.: 0902 032 155

Tak ako po minulé roky, aj toto leto už tradične organizujeme tábory v sedle pre vaše deti. V cene tábora je zahrnutý základný výcvik jazdy na koni a starostlivosti o koníka a jeho základné potreby pod vedením skúsených jazdeckých inštruktorov. Teória je vysvetlená kolektívne, inštruktáž samotnej jazdy prebieha s každým dieťaťom individuálne pre dosiahnutie čo najväčšej samostatnosti pri práci s koňom.

Deťom, ktoré už v minulosti absolvovali jazdecké tábory a chceli by svoje jazdecké schopnosti ešte zlepšiť je umožnené pod vedením trénera absolvovať tréningové jazdy v rámci prípravy na juniorské hobby závody v rôznych westernových disciplínach.

Okrem jazdy na koni u nás deti čaká bohatý program, ako napríklad súťaž v lasovaní, lukostreľbe, hod podkovou, streľba z airsoftových zbraní, súťaž v šípkach, ryžovanie zlata, návšteva kúpaliska, preťahovanie lanom, vychádzky do prírody, opekačka, a mnohé ďalšie táborové hry na želanie vašich detí.

Pred ukončením pobytu v tábore na ranči bude vyhodnotenie súťažiacich zaujímavými cenami a rozlúčka pri detskej country zábave.

Doprava na ranč je individuálna. Nástup detí do tábora je vždy v pondelok, ukončenie turnusu v piatok. Kapacita 14 detí v turnuse vo veku od 7 do 16 rokov. Cena 150 EUR/dieťa. Platba: poštovou poukážkou na adresu Jozef Krupa, Prievrana 64 987 01 Poltár alebo prevodom na účet číslo: SK1302000000003690728851 - VUB, 50% zálohu zo sumy t.j 70eur je nutné uhradiť najneskôr 2 týždne pred začatím turnusu.

Strava sa podáva 5 krát denne. Ubytovanie je zabezpečené v zruboch s možnosťou prespať aj v indiánskych stanoch.
Počas pobytu v tábore dohliadajú 2 vedúce (pedagogický a zdravotnícky dozor). Po dohode je možnosť ubytovania aj pre rodičov.
Individuálna jazda na koni za jednorázový príplatok 12 € / 1 hod. Zdatnejší jazdci majú možnosť absolvovať vychádzku v sedle do prírody.

Novinky !!!

Taktiež ponúkame jednodňoné detské jazdecké tábory. Jednodňový pobyt zahŕňa 5 krát stravu, zábavný program pre deti a jazdu na koni rovnako, ako počas bežných táborov. Cena za jednodňový pobyt je 25 EUR/dieťa.

Pri odovzdávaní detí sa rodičia môžu presvedčiť o ich zručnostiach v jazde na koni a starostlivosti o neho, ktoré v tábore nadobudli.

Prosíme rodičov aby pri nástupe do tábora so sebou priniesli vyplnené nasledovné dokumenty (nižšie dostupné v pdf súbore) t.j. prihlášku, čestné prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa a potvrdenie od lekára ! ! ! 

PRIHLÁŠKA.pdf 332,62 kB